KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tidskrifter 16165199
*
nr 1616 5199
Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x28 cm, ej helt komplett
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 20:29:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/4 16:07:56
1
1.000 kr
23/4 19:38:44
2
700 kr
23/4 19:38:44
1
800 kr (Budbetjänt)
23/4 19:38:57
2
1.000 kr
23/4 19:38:57
1
1.000 kr (Budbetjänt)
23/4 19:39:01
2
1.100 kr
23/4 19:39:58
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: derrière le miroir ej helt komplett konst maeght 1950-70-tal tidskrifter
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, + pamplettm 87x87 cm, yttermått in..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:35
-
6313 Emaljmålningar
2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:39
-
6497 Filmaffischer
5 st, modell äldre, " Fröken Chic, Den store amatö..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:56
-
6435 Fotografi
Paul Koruna (1939), "Paris", Signerad. Bildmått: 2..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:36
-
6017 Fotografisk bild
Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 20:27
-
6683 Fotokonst
Axel Ahlsén (f. 1989), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:24
*
Tidskrifter
Läs om budbetjänten
nr 1616 5199
Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x28 cm, ej helt komplett
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/4 16:07:56 | 1 | 1.000 kr |
| 23/4 19:38:44 | 2 | 700 kr |
| 23/4 19:38:44 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 23/4 19:38:57 | 2 | 1.000 kr |
| 23/4 19:38:57 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 23/4 19:39:01 | 2 | 1.100 kr |
| 23/4 19:39:58 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: derrière le miroir ej helt komplett konst maeght 1950-70-tal tidskrifter
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, + pamplettm 87x87 cm, yttermått in..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:35 -
6313 Emaljmålningar
2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:39 -
6497 Filmaffischer
5 st, modell äldre, " Fröken Chic, Den store amatö..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:56
-
6435 Fotografi
Paul Koruna (1939), "Paris", Signerad. Bildmått: 2..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:36 -
6017 Fotografisk bild
Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 20:27 -
6683 Fotokonst
Axel Ahlsén (f. 1989), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:24



